1 procent dla Fundacji MEAKULTURA

1-procent-dla-fundacji-meakultura

Drodzy Czytelnicy!

Zbliża się okres rozliczeń podatkowych — czas, w którym możecie pomóc zaufanym organizacjom pożytku publicznego. Od zeszłego roku także nasza Fundacja MEAKULTURA jest uprawniona do otrzymywania 1% podatku dochodowego (KRS: 0000431356).

Chociaż muzyka jest wartością niematerialną, to aby o nią dbać, chronić i promować — potrzebne są środki finansowe.

Zachęcamy wszystkich Sympatyków Fundacji do wsparcia naszej organizacji. 1% to dla nas bardzo wiele! Nie zawiedziemy Państwa zaufania!

Dlaczego warto nas wesprzeć?

Muzyka jest bezcenna

Muzyka ma ogromny wpływ na nasz rozwój — pomaga rozwinąć umiejętność logicznego myślenia, wspomaga koncentrację, uwrażliwia nasze zmysły, uczy współpracy i empatii. Jest tak samo ważna, jak nauka matematyki, języków i historii. Muzyka wzbogaca nasze życie, chociaż nie można jej wycenić. Jest bezcenna.

Fundacja MEAKULTURA skupia swoją działalność wokół Muzyki, Edukacji i Artystów. Jej celem jest promocja wartościowej muzyki różnych gatunków, realizacja projektów edukacyjnych, a także wspieranie wartościowego dziennikarstwa muzycznego. Nasze cele realizujemy dzięki Państwa pomocy, za którą jesteśmy ogromnie wdzięczni!

Patrzymy pozytywnie w przyszłość, obserwujemy uważnie życie muzyczne w Polsce, wyciągamy wnioski i staramy się, aby nasze działania wzbogaciły życie kulturalne. Dlatego też planujemy  m.in. stworzyć festiwal Save the Music wspierający wartościową twórczość, wydać Leksykon Polskich Kompozytorów Emigracyjnych, przeprowadzić akcję społeczną z myślą o najmłodszym „Bach w piach”, a także kontynuować na wielu polach naszą misję edukacyjną. Do tej pory udaje nam się wydawać regularnie internetowe czasopismo meakultura.pl, organizować doroczny Konkurs Polskich Krytyków Muzycznych KROPKA, prowadzić kampanię społeczno-edukacyjną Save the Music oraz prowadzić warsztaty poświęcone muzyce i krytyce muzycznej.

 

 

Lubisz dobrą muzykę? Interesujesz się szeroko pojętą kulturą? Potrzebujesz odbyć staż lub praktyki?

Wszystko to możesz znaleźć właśnie u nas! Poszukujemy ludzi z pasją, którzy poświęcą swój wolny czas, żeby pomagać nam dbać o wartościową muzykę. Nie jest ważne, czy masz wykształcenie muzyczne albo inną specjalizacje – dla nas liczy się tylko chęć pomocy. Każda para rąk jest na wagę złota. Napisz do nas na sekretariat@fundacjameakultura.pl.

CHCĘ ZOSTAĆ WOLONTARIUSZEM

Organizujemy także staże i praktyki w ramach czasopisma meakultura.pl. Jest to miejsce otwarte na stałą współpracę, jak i publikację pojedynczych tekstów.

Potrzebujemy też ludzi, którzy wesprą nasze działa PR-owe. Wystarczy napisać do nas na adres: wspolpraca@meakultura.pl.

Partnerzy
Sponsorzy
EN
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza akceptację polityki cookies.