Czwarta edycja Konkursu Polskich Krytyków Muzycznych "Kropka" 2018

czwarta-edycja-konkursu-polskich-krytykow-muzycznych-kropka-2018

Z ogromną radością informujemy, że w tym roku odbędzie się kolejna, czwarta już edycja konkursu. Organizacja wydarzenia jest możliwa dzięki wsparciu Instytutu Muzyki i Tańca, który będzie Głównym Współorganizatorem wydarzenia i Fundatorem Grand Prix. Fundacja MEAKULTURA i Instytut Muzyki Tańca podpisały umowę o współorganizacji wydarzenia. Serdecznie dziękujemy Dyrektorowi Instytutu Muzyki i Tańca Maxymilianowi Bylickiemu za docenienie naszej inicjatywy i wsparcie konkursu. Szczegóły dotyczące wydarzenia podamy wkrótce.