Dziękujemy za Wasz 1 procent!

dziekujemy-za-wasz-1-procent

W ostatnim miesiącu wpłynęły do nas wpłaty z 1% podatku dochodowego. Otrzymaliśmy pomoc od naszych sympatyków z najróżniejszych stron Polski - z Mazowsza, Śląska, Kujaw, Wielkopolski, Małopolski, Warmii i Mazur oraz województwa łódzkiego.

Dziękujemy za Wasz piękny gest!

Pieniądze przekazane Fundacji pozwolą nam na całoroczną opłatę domen internetowych oraz obsługę redakcyjną pisma meakultura.pl w roku 2018.

Zostańcie z nami, bo Wasz 1% to dla nas 100% kultury!