Marlena Wieczorek w programie Managerowie NGO

marlena-wieczorek-w-programie-managerowie-ngo

Fundacja Akademia Organizacji Obywatelskich zakończyła nabór do 6. edycji Programu Menedżerowie NGO, finansowanego ze środków Polsko‐Amerykańskiej Fundacji Wolności (PAFW).

Celem Programu jest wzmocnienie kompetencji menedżerskich osób pełniących funkcje kierownicze w organizacjach pozarządowych, tak aby były przygotowane do zaplanowania i wdrożenia procesu doskonalenia i rozwoju działań podmiotów.

Do tegorocznej edycji została zakwalifikowana prezes Fundacji MEAKULTURA - Marlena Wieczorek.

Więcej: https://faoo.pl/promengo/regulamin-promengo/