Nadbałtyckie warsztaty muzyczne - VIII Euro Chamber Festival

nadbaltyckie-warsztaty-muzyczne-viii-euro-chamber-festival

Serdecznie zapraszamy na Euro Chamber Music Festival, gdzie oprócz koncertów jest miejsce na konkursy i warsztaty muzyczne. W tym roku szkolenia z zakresu dziennikarstwa i krytyki muzycznej poprowadzi Marlena Wieczorek i Grzegorz Piotrowski (MEAKULTURA.pl, studia podyplomowe Muzyka w mediach).
Zapisy już trwają, a tematyka warsztatów jest różnorodna, np. skrzypce jazzowe (Mateusz Smoczyński - Atom String Quartet) czy akordeon (Mikko Luoma, Finlandia).

Fundacja Meakultura i kampania społeczna Save the Music to partner strategiczny całego festiwalu. Zapraszamy!