Nadbałtyckie warsztaty muzyczne - VIII Euro Chamber Festival

nadbaltyckie-warsztaty-muzyczne-viii-euro-chamber-festival

Serdecznie zapraszamy na Euro Chamber Music Festival, gdzie oprócz koncertów jest miejsce na konkursy i warsztaty muzyczne. W tym roku szkolenia z zakresu dziennikarstwa i krytyki muzycznej poprowadzi Marlena Wieczorek i Grzegorz Piotrowski (MEAKULTURA.pl, studia podyplomowe Muzyka w mediach).
Zapisy już trwają, a tematyka warsztatów jest różnorodna, np. skrzypce jazzowe (Mateusz Smoczyński - Atom String Quartet) czy akordeon (Mikko Luoma, Finlandia).


Fundacja Meakultura i kampania społeczna Save the Music to partner strategiczny całego festiwalu. Zapraszamy! 

https://eurochambermusicfestival.com/doc/Regulamin_III_nadbaltyckich_warsztatow_muzycznych_2019.pdf?fbclid=IwAR1j_beMLW54UNIKywX7Srtk9RQJ82ET4b-Jag13YAxkhvww_OUB8Xw3BF8

Opublikowano: 2019-08-25

 

Lubisz dobrą muzykę? Interesujesz się szeroko pojętą kulturą? Potrzebujesz odbyć staż lub praktyki?

Wszystko to możesz znaleźć właśnie u nas! Poszukujemy ludzi z pasją, którzy poświęcą swój wolny czas, żeby pomagać nam dbać o wartościową muzykę. Nie jest ważne, czy masz wykształcenie muzyczne albo inną specjalizacje – dla nas liczy się tylko chęć pomocy. Każda para rąk jest na wagę złota. Napisz do nas na sekretariat@fundacjameakultura.pl.

CHCĘ ZOSTAĆ WOLONTARIUSZEM

Organizujemy także staże i praktyki w ramach czasopisma meakultura.pl. Jest to miejsce otwarte na stałą współpracę, jak i publikację pojedynczych tekstów.

Potrzebujemy też ludzi, którzy wesprą nasze działa PR-owe. Wystarczy napisać do nas na adres: wspolpraca@meakultura.pl.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza akceptację polityki cookies.