Polskie Radio Dwójka wybiera „Sto lat muzycznej emigracji"! Posłuchaj audycji!

polskie-radio-dwojka-wybiera-sto-lat-muzycznej-emigracji-posluchaj-audycji

W audycji „Wybieram Dwójkę" na antenie radiowej Dwójki, można było wysłuchać materiału o książce „Sto lat muzycznej emigracji. Kompozytorzy polscy za granicą (1918-2018)". Dla tych, którzy nie mieli okazji wysłuchać tego materiału, załączamy plik audio! Audycji można było wysłuchać 29 lipca 2019 o godz. 17.00.

Jednocześnie informujemy, że 28 września 2019 roku w Radio Chopin usłyszeć będzie można godzinną audycję poświęconą naszej publikacji. Oba materiały przygotowała Beata Stylińska (serdecznie dziękujemy), a wypowiadali się: dr Beata Bolesławska-Lewandowska (opiekun merytoryczny książki), dr Jolanta Guzy-Pasiak i dr Grzegorz Piotrowski.

 

Opublikowano: 2019-08-17

 

Lubisz dobrą muzykę? Interesujesz się szeroko pojętą kulturą? Potrzebujesz odbyć staż lub praktyki?

Wszystko to możesz znaleźć właśnie u nas! Poszukujemy ludzi z pasją, którzy poświęcą swój wolny czas, żeby pomagać nam dbać o wartościową muzykę. Nie jest ważne, czy masz wykształcenie muzyczne albo inną specjalizacje – dla nas liczy się tylko chęć pomocy. Każda para rąk jest na wagę złota. Napisz do nas na sekretariat@fundacjameakultura.pl.

CHCĘ ZOSTAĆ WOLONTARIUSZEM

Organizujemy także staże i praktyki w ramach czasopisma meakultura.pl. Jest to miejsce otwarte na stałą współpracę, jak i publikację pojedynczych tekstów.

Potrzebujemy też ludzi, którzy wesprą nasze działa PR-owe. Wystarczy napisać do nas na adres: wspolpraca@meakultura.pl.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza akceptację polityki cookies.