Porozumienie pomiędzy niezależnymi wydawcami muzycznymi - spotkanie 25.10 - patronat meakultura.pl

porozumienie-pomiedzy-niezaleznymi-wydawcami-muzycznymi-spotkanie-25-10-patronat-meakultura-pl

W ubiegłym miesiącu miało miejsce pierwsze spotkanie sieciujące skierowane do przedstawicieli niezależnej branży muzycznej. Podczas wydarzenia, na które przybyło ponad czterdziestu przedstawicieli sektora, zidentyfikowane zostały problemy i kierunki rozwoju niezależnego środowiska muzycznego.

W celu podjęcia dalszych kroków, ustalenia celów i zawiązania Aliansu (porozumienia pomiędzy niezależnymi wydawcami lub ich przedstawicielami), zapraszamy na spotkanie, które odbędzie się 25 października 2018 roku o godzinie 10:00 w Centrum Kreatywności przy ulicy Targowej 56 w Warszawie.

Prosimy o potwierdzenie przybycia do 19.10.2018 klikając w przycisk "potwierdź przybycie" znajdujący się poniżej. Prosimy o podanie nazwisk gości, przy wejściu będzie obowiązywać imienna lista. 

Opublikowano: 2019-08-25

 

Lubisz dobrą muzykę? Interesujesz się szeroko pojętą kulturą? Potrzebujesz odbyć staż lub praktyki?

Wszystko to możesz znaleźć właśnie u nas! Poszukujemy ludzi z pasją, którzy poświęcą swój wolny czas, żeby pomagać nam dbać o wartościową muzykę. Nie jest ważne, czy masz wykształcenie muzyczne albo inną specjalizacje – dla nas liczy się tylko chęć pomocy. Każda para rąk jest na wagę złota. Napisz do nas na sekretariat@fundacjameakultura.pl.

CHCĘ ZOSTAĆ WOLONTARIUSZEM

Organizujemy także staże i praktyki w ramach czasopisma meakultura.pl. Jest to miejsce otwarte na stałą współpracę, jak i publikację pojedynczych tekstów.

Potrzebujemy też ludzi, którzy wesprą nasze działa PR-owe. Wystarczy napisać do nas na adres: wspolpraca@meakultura.pl.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza akceptację polityki cookies.