Projekty zagraniczne Fundacji MEAKULTURA w pierwszej piątce najwyżej ocenionych przez UM w Poznaniu

projekty-zagraniczne-fundacji-meakultura-w-pierwszej-piatce-najwyzej-ocenionych-przez-um-w-poznaniu

Z przyjemnością informujemy o tym, że dwa projekty zagraniczne, o których dofinansowanie z Urzędu Miasta Poznania ubiegała się Fundacja MeaKULTURA, znalazły się w pierwszej piątce najwyżej ocenionych inicjatyw. Na trzecim miejscu klasyfikacji znalazł się projekt Zooming: Ireland, którego realizacja w Dublinie będzie miała miejsce już 1. lutego. Na kolejnej, czwartej pozycji znalazł się projekt Zooming: Estonia, który ujrzy światło dzienne 11. kwietnia w Tallinie.

W ramach obu projektów poznański zespół Sepia Ensemble zaprezentuje specjalnie przygotowane programy, na które złożą się kompozycje twórców z Irlandii (w Dublinie), z Estonii (w Tallinie) oraz z Polski. Koncert w Tallinie będzie również okazją do dwóch światowych prawykonań: utworów Age Veermoos oraz Michała Ossowskiego.

Opublikowano: 2015-01-29

 

Lubisz dobrą muzykę? Interesujesz się szeroko pojętą kulturą? Potrzebujesz odbyć staż lub praktyki?

Wszystko to możesz znaleźć właśnie u nas! Poszukujemy ludzi z pasją, którzy poświęcą swój wolny czas, żeby pomagać nam dbać o wartościową muzykę. Nie jest ważne, czy masz wykształcenie muzyczne albo inną specjalizacje – dla nas liczy się tylko chęć pomocy. Każda para rąk jest na wagę złota. Napisz do nas na sekretariat@fundacjameakultura.pl.

CHCĘ ZOSTAĆ WOLONTARIUSZEM

Organizujemy także staże i praktyki w ramach czasopisma meakultura.pl. Jest to miejsce otwarte na stałą współpracę, jak i publikację pojedynczych tekstów.

Potrzebujemy też ludzi, którzy wesprą nasze działa PR-owe. Wystarczy napisać do nas na adres: wspolpraca@meakultura.pl.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza akceptację polityki cookies.