Rozmowa z Grzegorzem Piotrowskim o "Stu latach muzycznej emigracji" w salonie Empik

rozmowa-z-grzegorzem-piotrowskim-o-stu-latach-muzycznej-emigracji-w-salonie-empik

To już dzisiaj! Empik oraz Collegium Civitas zapraszają na spotkanie z Grzegorzem Piotrowskim (Katedra Kulturoznawstwa UG), wykładowcą na kierunku Muzyka w Mediach – studia podyplomowe promujące książkę „Sto lat muzycznej emigracji. Kompozytorzy polscy za granicą (1918–2018)”. Spotkanie odbędzie się 13 września o godzinie 18:00 w salonie Empik Junior w Warszawie, poprowadzi je Paweł Cybulski (Przy muzyce o książkach) absolwent Muzyki w mediach, można więc będzie porozmawiać także o naszym kierunku studiów podyplomowych.


Więcej o książce:
https://lnkd.in/g6wJ_c7
www.muzykawmediach.pl


Do zobaczenia!

Opublikowano: 2019-09-13

 

Lubisz dobrą muzykę? Interesujesz się szeroko pojętą kulturą? Potrzebujesz odbyć staż lub praktyki?

Wszystko to możesz znaleźć właśnie u nas! Poszukujemy ludzi z pasją, którzy poświęcą swój wolny czas, żeby pomagać nam dbać o wartościową muzykę. Nie jest ważne, czy masz wykształcenie muzyczne albo inną specjalizacje – dla nas liczy się tylko chęć pomocy. Każda para rąk jest na wagę złota. Napisz do nas na sekretariat@fundacjameakultura.pl.

CHCĘ ZOSTAĆ WOLONTARIUSZEM

Organizujemy także staże i praktyki w ramach czasopisma meakultura.pl. Jest to miejsce otwarte na stałą współpracę, jak i publikację pojedynczych tekstów.

Potrzebujemy też ludzi, którzy wesprą nasze działa PR-owe. Wystarczy napisać do nas na adres: wspolpraca@meakultura.pl.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza akceptację polityki cookies.