Usłyszeć taniec. Patronat Fundacji MEAKULTURA

uslyszec-taniec-patronat-fundacji-meakultura

Między 16 a 19 marca w ramach trasy koncertowej projektu „Usłyszeć Taniec”, pod patronatem Festiwalu Świętego Patryka Ambasady Irlandii w Polsce, odbędą się cztery koncerty w Warszawie i na Śląsku z wybitną irlandzką tancerką, solistką międzynarodowych widowisk: Bridget Madden, która odwiedzi Polskę po raz pierwszy. Szczegóły na naszej stronie www.uslyszectaniec.pl oraz na profilu https://www.facebook.com/uslyszectaniec/ 

USŁYSZEĆ TANIEC to niezwykły spektakl różnych form stepowania: flamenco, stepu irlandzkiego, amerykańskiego, tańca współczesnego oraz muzyki ethnojazzowej granej na żywo. Barwne widowisko, w którym taniec stanowi integralną część muzyki, a muzyka – tańca. Różne kultury muzyczne spotykają się w jednym miejscu, a tradycja i współczesność stają się synonimami. Projekt tworzą wybitni tancerze i muzycy, soliści widowisk w Europie i USA, tacy jak tancerka Marta Czyż (Taniec z Gwiazdami), gitarzysta flamenco Michał Czachowski (Indialucia) czy występująca gościnnie wokalistka Magdalena Navarrete (Flamenco Namiętnie - Teatr Polonia). W ramach projektu Usłyszeć Taniec, od premiery w lipcu 2014 roku zrealizowaliśmy blisko 90 koncertów, pokazów i warsztatów, w takich salach ja Teatr Muzycznym w Łodzi, Filharmonia Kaszubska czy Chorzowskie Centrum Kultury. 

 

 

 

 

Lubisz dobrą muzykę? Interesujesz się szeroko pojętą kulturą? Potrzebujesz odbyć staż lub praktyki?

Wszystko to możesz znaleźć właśnie u nas! Poszukujemy ludzi z pasją, którzy poświęcą swój wolny czas, żeby pomagać nam dbać o wartościową muzykę. Nie jest ważne, czy masz wykształcenie muzyczne albo inną specjalizacje – dla nas liczy się tylko chęć pomocy. Każda para rąk jest na wagę złota. Napisz do nas na sekretariat@fundacjameakultura.pl.

CHCĘ ZOSTAĆ WOLONTARIUSZEM

Organizujemy także staże i praktyki w ramach czasopisma meakultura.pl. Jest to miejsce otwarte na stałą współpracę, jak i publikację pojedynczych tekstów.

Potrzebujemy też ludzi, którzy wesprą nasze działa PR-owe. Wystarczy napisać do nas na adres: wspolpraca@meakultura.pl.

Partnerzy
Sponsorzy
EN
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza akceptację polityki cookies.