Oferta dla Partnera

Oferta dla Partnera:

- logotyp na obwolucie książki;

- strona w książce poświęcona Partnerowi

- logotyp oraz informacje nt. Partnera na stronie Fundacji MEAKULTURA;

- materiały promocyjne Partnera podczas gali rozdania nagród w konkursie Polskich Krytyków Muzycznych KROPKA w Warszawie (5 grudnia 2018, siedziba Polskiego Wydawnictwa Muzycznego) oraz zaproszenie na uroczystość dla 4 osób;

- 100 egzemplarzy książki, idealne na prezenty dla Klientów WPisz to

- dyplom Mecenasa Kultury Muzycznej

Książka będzie dystrybuowana poprzez sklep Fundacji MEAKULTURA na stronie www.mea.org.pl w liczbie 1500 egzemplarzy, a także w sklepach dystrybutora. Publikacja trafi do wielu polskich bibliotek i instytucji, zarówno w formie egzemplarza obowiązkowego, jak i darowizny.

Wydawnictwo będzie promowane na stronach i w mediach społecznościowych Fundacji MEAKULTURA oraz wszystkich Partnerów, Patronów i Mecenasów projektu.