Zasięg

Aby akcja wywołała społeczny rezonans, potrzebni są Ambasadorzy Projektu i rozgłos. Fundacja MEAKULTURA zwróci się z prośbą o pomoc zarówno do znanych, szanowanych artystów, jak i do naukowców, którzy, poprzez założenie koszulki z wybranym artystą, zechcą zamanifestować swoją postawę w imię propagowania tego, co w sztuce dźwięku najlepsze. Przewidujemy promowanie akcji w różnego typu mediach: Internecie, prasie drukowanej, radiu i w telewizji. Ponadto planujemy zorganizowanie wernisażu rysunków Maxa Skorwidera, połączonego z koncertem i sprzedażą ubrań.

Gotowe produkty będą dostępne w sklepach Partnerów Akcji oraz w sprzedaży internetowej, między innymi za pośrednictwem strony www.savethemusic.eu. Akcja może być powtarzana cyklicznie, z innymi rysunkami i innymi projektami ubrań, może też mieć zasięg międzynarodowy.