Aktualności

Patronat Fundacji MEAKULTURA: Euro Chamber Music Festival

W dniach od 21 do 24 czerwca odbędzie się druga edycja gdańskiego Euro Chamber Music Festival, objętego patronatem medialnym czasopisma MEAKULTURA.Festiwal powstał w 2012 roku z inicjatywy Duo del Gesú - altowiolisty Krzysztofa Tymendorfa i skrzypka Arnauda Kamińskiego. Wizytówką zeszłorocznej…

Zobacz więcej »

Czasopismo MEAKULTURA na Facebooku

Odwiedź profil czasopisma internetowego MEAKULTURA na Facebooku i zostań jego przyjacielem (www.facebook.com/MEAKULTURA). Dziękujemy!!!

Zobacz więcej »

Powstanie Fundacji MEAKULTURA

Fundacja MEAKULTURA powstała 29.08.2012 w Gliwicach. Informacje z Krajowego Rejestru Sądowego znajdują się pod tym LINKIEM.

Zobacz więcej »

Fundacja MEAKULTURA stara się o dofinansowanie z MKiDN

30.11.2012 Fundacja MEAKULTURA wystąpiła do Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w Warszawie o dofinansowanie czterech projektów kulturalnych. Prosimy o trzymanie kciuków za otrzymanie wsparcia dla naszych inicjatyw!!!!

Zobacz więcej »

Siedziba Fundacji

Fundacja MEAKULTURA wynajęła pomieszczenie przy ulicy Witkiewicza 3 w Gliwicach.

Zobacz więcej »

Wesprzyj Fundację

Wesprzyj FUNDACJĘ MEAKULTURAZ Polski:09 1160 2202 0000 0002 2487 6324Z zagranicy:PL25 1140 1010 0000 2581 1800 1001 + SWIFT BIGBPLPWDopisek: Na cele statutowe Fundacji Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Zobacz więcej »

Strona o Romanie Maciejewskim

Fundacja MEAKULTURA wspiera powstanie strony o polskim kompozytorze emigracyjnym, Romanie Maciejewskim: www.romanmaciejewski.pl.W opisie życia i twórczości kompozytora wykorzystano fragmenty publikacji naukowych i popularnonaukowych dr Marleny Wieczorek - prezes Fundacji MEAKULTURA.

Zobacz więcej »

Czasopismo MEAKULTURA

Zapraszamy do czytania internetowego czasopisma MEAKULTURA: www.meakultura.plMEAKULTURA to nowe (rok zał. 2012), niezależne czasopismo internetowe poświęcone Muzyce, Edukacji, Artystom - Kulturze.Zespół redakcyjny MEAKULTURY poruszają się w różnych dziedzinach kultury muzycznej – to wykwalifiko…

Zobacz więcej »

Festiwal w Gliwicach

Fundacja MEAKULTURA rozpoczyna właśnie rozmowy na temat stworzenia unikatowego w swojej koncepcji festiwalu w Gliwicach. Na razie koncepcja owiana jest tajemnicą, ale już wkrótce postaramy się powiedzieć coś więcej.

Zobacz więcej »

16789następne ›

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza akceptację polityki cookies.