MEAKULTURA w programie Popojutrze 2.0

meakultura-w-programie-popojutrze-2-0

Miło nam poinformować o kolejnym sukcesie kampanii Save the Music Fundacji MEAKULTURA. Przeszliśmy do etapu PREINKUBACJI w II naborze programu Popojutrze 2.0!

POPOJUTRZE to jedyny inkubator w Polsce wybrany przez Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej do wspierania Innowacji Społecznych w obszarze “KSZTAŁCENIE”. Projekt w ramach programu Save the Music Fundacji MEAKULTURA został doceniony przez grono ekspertów i znalazł się w ścisłej czołówce. Na niemal dwieście wniosków, uplasowaliśmy się na 6. pozycji!

Gratulacje dla naszego Zespołu Innowatorów i trzymamy kciuki za dalsze etapy rekrutacji!

Zachęcamy również do śledzenia Popojutrze 2.0 mediach społecznościowych:

FACEBOOK

LINKEDIN

INSTAGRAM

Opublikowano: 2021-05-18

 

Lubisz dobrą muzykę? Interesujesz się szeroko pojętą kulturą? Potrzebujesz odbyć staż lub praktyki?

Wszystko to możesz znaleźć właśnie u nas! Poszukujemy ludzi z pasją, którzy poświęcą swój wolny czas, żeby pomagać nam dbać o wartościową muzykę. Nie jest ważne, czy masz wykształcenie muzyczne albo inną specjalizacje – dla nas liczy się tylko chęć pomocy. Każda para rąk jest na wagę złota. Napisz do nas na sekretariat@fundacjameakultura.pl.

CHCĘ ZOSTAĆ WOLONTARIUSZEM

Organizujemy także staże i praktyki w ramach czasopisma meakultura.pl. Jest to miejsce otwarte na stałą współpracę, jak i publikację pojedynczych tekstów.

Potrzebujemy też ludzi, którzy wesprą nasze działa PR-owe. Wystarczy napisać do nas na adres: wspolpraca@meakultura.pl.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza akceptację polityki cookies.