Nowa strona czasopisma meakultura.pl

nowa-strona-czasopisma-meakultura-pl

Serdecznie zachęcamy do odwiedzenia nowej strony internetowej naszego czasopisma internetowego meakultura.pl (TUTAJ), której modernizację zawdzięczamy dotacji z Fundacji PZU.

Naszym priorytetem było dostosowanie portalu do potrzeb osób z niepełnosprawnościami sensorycznymi - strona spełnia wszystkie standardy kryteriów WCAG. Dodatkowo możliwym stała się migracja treści ze starej strony.

Strona ma teraz także nowoczesną i przejrzystą szatę graficzną, co ułatwia przeglądanie artykułów i poruszanie się po czasopiśmie niezależnie od używanego nośnika elektroniczego. 

 

Strona została sfinansowana ze środków Fundacji PZU

 

Opublikowano: 2022-12-14

 

Lubisz dobrą muzykę? Interesujesz się szeroko pojętą kulturą? Potrzebujesz odbyć staż lub praktyki?

Wszystko to możesz znaleźć właśnie u nas! Poszukujemy ludzi z pasją, którzy poświęcą swój wolny czas, żeby pomagać nam dbać o wartościową muzykę. Nie jest ważne, czy masz wykształcenie muzyczne albo inną specjalizacje – dla nas liczy się tylko chęć pomocy. Każda para rąk jest na wagę złota. Napisz do nas na sekretariat@fundacjameakultura.pl.

CHCĘ ZOSTAĆ WOLONTARIUSZEM

Organizujemy także staże i praktyki w ramach czasopisma meakultura.pl. Jest to miejsce otwarte na stałą współpracę, jak i publikację pojedynczych tekstów.

Potrzebujemy też ludzi, którzy wesprą nasze działa PR-owe. Wystarczy napisać do nas na adres: wspolpraca@meakultura.pl.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza akceptację polityki cookies.