Publikacja prac w MEAKULTURZE

publikacja-prac-w-meakulturze

Fundacja MEAKULTURA poszukuje wartościowych prac licencjackich i magisterskich, które posłużą jako materiał do publikacji na łamach czasopisma internetowego MEAKULTURA.pl

Prace mogą dotyczyć dowolnych gatunków muzycznych (muzyka klasyczna, popularna, alternatywna itp.). Interesują nas przy tym nie tylko zagadnienia z zakresu teorii muzyki czy muzykologii, ale także innych dziedzin (kulturoznawstwo, etnologia, filologia polska, filozofia) w ramach których podejmuje się refleksję nad muzyką.

Najciekawsze spośród nadesłanych propozycji (w języku polskim lub angielskim) będziemy zamieszczać w całości (np. w odcinkach) lub we fragmentach w dziale PUBLIKACJE.

SERDECZNIE ZACHĘCAMY DO WSPÓŁPRACY.

Zainteresowanych prosimy o zgłaszanie swoich propozycji na adres BIURA ORGANIZATORA

Nie pozwólcie, by Wasze prace pozostawały bez odzewu czytelników!

Opublikowano: 2015-01-31

 

Lubisz dobrą muzykę? Interesujesz się szeroko pojętą kulturą? Potrzebujesz odbyć staż lub praktyki?

Wszystko to możesz znaleźć właśnie u nas! Poszukujemy ludzi z pasją, którzy poświęcą swój wolny czas, żeby pomagać nam dbać o wartościową muzykę. Nie jest ważne, czy masz wykształcenie muzyczne albo inną specjalizacje – dla nas liczy się tylko chęć pomocy. Każda para rąk jest na wagę złota. Napisz do nas na sekretariat@fundacjameakultura.pl.

CHCĘ ZOSTAĆ WOLONTARIUSZEM

Organizujemy także staże i praktyki w ramach czasopisma meakultura.pl. Jest to miejsce otwarte na stałą współpracę, jak i publikację pojedynczych tekstów.

Potrzebujemy też ludzi, którzy wesprą nasze działa PR-owe. Wystarczy napisać do nas na adres: wspolpraca@meakultura.pl.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza akceptację polityki cookies.