Darowizna

Każda darowizna jest dla nas bardzo ważna, zarówno ta pieniężna, jak i rzeczowa.

Przekazując nam darowiznę stajesz się Dobroczyńcą – wspierasz nie tylko naszą fundację i jej działania, ale przyczyniasz się do rozwoju tej dziedziny życia, która czyni nas ludźmi – kultury.

Każda złotówka jest dla nas bardzo ważna – kultura wciąż stanowi najbardziej lekceważony sektor w naszym państwie, pomimo że mamy tylu świetnych artystów (niekiedy bardziej docenianych za granicą niż w swoim ojczystym kraju).

Wsparcie finansowe pomoże nam w organizacji działań edukacyjnych (wykłady, seminaria, warsztaty), zwłaszcza wśród dzieci i ludzi młodych, którzy mają ograniczony dostęp do kultury (m.in. ze względu na miejsce zamieszkania czy problemy finansowe).

Przelewu można dokonać tradycyjnie na numer konta 70 1140 2004 0000 3502 7593 1654 (dla przelewów zagranicznych: SWIFT BREXPLPWMUL).

Można przekazać nam też darowizny rzeczowe – pragniemy rozwinąć naszą działalność w ramach Allegro Charytatywni, gdzie licytować będzie można przedmioty, z których zysk wesprze działania fundacji. W przyszłości chcemy nawiązać na tym polu współpracę z polskimi twórcami, których wylicytowane przedmioty, tak jak i Twoje, przyczynią się do kulturowego uświadamiania społeczeństwa.